Ladataan Tapahtumat

Tapahtumat - huhtikuu 2020

Tapahtumat Search and Views Navigation

Calendar of Tapahtumat

Calendar of Tapahtumat
maanantai tiistai keskiviikko torstai perjantai lauantai sunnuntai
30

17-18:30 Aikuisten Alkeisryhmä, PERUTTU

Easy Monday Latin cross LIVE

18:30-19:30 Easy Monday, Latin Cross, PERUTTU

31

17:00-18:00 Baletti alkeet, PERUTTU

18:00-19:30 Baletti jatko, PERUTTU

1

7:30-8:30 Keho, PERUTTU

Lounas KEHO LIVE

KEHO LIVE

17:30-18:30 Latin Cross, PERUTTU

Latin cross LIVE

19:30-20:30 Practice ohjattu vakiot, PERUTTU

2

17:00-18:00 E-ryhmä, PERUTTU

Kilpavakio Mika Jauhiainen, PERUTTU

19-20 Kilpa vakio syventävä, PERUTTU

20-21 Aikuisten Alkeisryhmä, PERUTTU

3

17:15-18 Rokkimuksut 3-6v, PERUTTU

18:00-19:00 Tanssitähdet 7-12v, PERUTTU

4
5

14:00-15:00 Latin Cross, PERUTTU

Latin cross LIVE

KEHO LIVE

16:00-17:00 Latin tekniikka, PERUTTU

Latin tekniikka LIVE

6

17-18:30 Aikuisten Alkeisryhmä, PERUTTU

Easy Monday Latin cross LIVE

18:30-19:30 Easy Monday, Latin Cross, PERUTTU

7
8

7:30-8:30 Keho, PERUTTU

Lounas KEHO LIVE

KEHO LIVE

17:30-18:30 Latin Cross, PERUTTU

Latin cross LIVE

9

17-18:30 Kilpa 8-tanssiryhmä, PERUTTU

18:30-20 Kilpa 10-tanssiryhmä, PERUTTU

20-21 Aikuisten Alkeisryhmä, PERUTTU

10

11-18 Happy Easter LIVE

11
12

14:00-15:00 Latin Cross, PERUTTU

16:00-17:00 Latin tekniikka, PERUTTU

13
14
15

7:30-8:30 Keho

Lounas KEHO LIVE

KEHO LIVE

17:30-18:30 Latin Cross,

Latin cross LIVE

16

17-18:30 Kilpa 8-tanssiryhmä

18:30-20 Kilpa 10-tanssiryhmä

20-21 Aikuisten Alkeisryhmä

17

17:15-18 Rokkimuksut 3-6v

18:00-19:00 Tanssitähdet 7-12v

18
19

14:00-15:00 Latin Cross,

Latin cross LIVE

KEHO LIVE

16:00-17:00 Latin tekniikka

20

17-18:30 Aikuisten Alkeisryhmä

Easy Monday Latin cross LIVE

18:30-19:30 Easy Monday, Latin Cross,

21
22

7:30-8:30 Keho

Lounas KEHO LIVE

KEHO LIVE

17:30-18:30 Latin Cross,

Latin cross LIVE

23

17-18:30 Kilpa 8-tanssiryhmä

18:30-20 Kilpa 10-tanssiryhmä

20-21 Aikuisten Alkeisryhmä

24

17:15-18 Rokkimuksut 3-6v

18:00-19:00 Tanssitähdet 7-12v

25
26

14:00-15:00 Latin Cross,

16:00-17:00 Latin tekniikka

27

17-18:30 Aikuisten Alkeisryhmä

18:30-19:30 Easy Monday, Latin Cross,

28
29

7:30-8:30 Keho

Lounas KEHO LIVE

KEHO LIVE

17:30-18:30 Latin Cross,

Latin cross LIVE

30

17-18:30 Kilpa 8-tanssiryhmä

18:30-20 Kilpa 10-tanssiryhmä

1
2
3
+ Vie tapahtumat