Ladataan Tapahtumat

Tapahtumat - huhtikuu 2019

Tapahtumat Search and Views Navigation

Calendar of Tapahtumat

Calendar of Tapahtumat
maanantai tiistai keskiviikko torstai perjantai lauantai sunnuntai
1
2
3

7:30-8:30 Keho

16:30-17:30 Keho

16:30-17:30 Aikuisten Alkeet

17:30-18:30 Latin Cross,

Practice Latin ohjattu

4

16:30-17:30 Tanssitähdet 7-12v

Kilpa 8-tanssiryhmä

Kilpa 10-tanssiryhmä

5

15:30-16:20 Just Dance 7-12v

17:10-18:00 Rokkimuksut 2-6v

17:30-18:30 Tanssitähdet 7-12v

18:30-19:30 Latin tekniikka

6
7

14:00-15:00 Latin Cross,

15:00-16:00 Keho

16:00-17:30 Aikuisten Alkeet

8
9
10

7:30-8:30 Keho

16:30-17:30 Keho

16:30-17:30 Aikuisten Alkeet

17:30-18:30 Latin Cross,

Practice Vakio ohjattu

11

16:30-17:30 Tanssitähdet 7-12v

Kilpa 8-tanssiryhmä

Kilpa 10-tanssiryhmä

12

15:30-16:20 Just Dance 7-12v

17:10-18:00 Rokkimuksut 2-6v

17:30-18:30 Tanssitähdet 7-12v

18:30-19:30 Latin tekniikka

13
14

14:00-16:00 Latin Cross & Show ala Marko Keränen

15:00-16:00 Keho

16:00-17:30 Aikuisten Alkeet

15
16
17

7:30-8:30 Keho

16:30-17:30 Keho

16:30-17:30 Aikuisten Alkeet

17:30-18:30 Latin Cross,

Practice Latin ohjattu

18

16:30-17:30 Tanssitähdet 7-12v

17:00-18:00 Jurin Kagan perustekniikka

18:00-19:00 Juri Kagan Latin ryhmä

Kilpa latin syventävä

19

14:00-15:00 Juri Kagan Latin ryhmä

15:00-16:00 Latin tekniikka by Juri Kagan

20
21

14:00-15:00 Latin Cross,

15:00-16:00 Keho

16:00-17:30 Aikuisten Alkeet

22

16:45-21 Dance Fusion

23
24

7:30-8:30 Keho

16:30-17:30 Keho

16:30-17:30 Aikuisten Alkeet

17:30-18:30 Latin Cross,

Practice Vakio ohjattu

25

16:30-17:30 Tanssitähdet 7-12v

17:00-18:00 E-ryhmä

Kilpavakio Mika Jauhiainen

Kilpa vakio syventävä

26

15:30-16:20 Just Dance 7-12v

17:10-18:00 Rokkimuksut 2-6v

17:30-18:30 Tanssitähdet 7-12v

18:30-19:30 Latin tekniikka

27
28

14:00-15:00 Latin Cross,

15:00-16:00 Keho

16:00-17:30 Aikuisten Alkeet

29
30
1
2

16:30-17:30 Tanssitähdet 7-12v

Jaakin ja Tiinan Tekniikka ryhmä

Jaakin ja Tiinan Latin ryhmä

Kilpa latin syventävä

3

15:30-16:20 Just Dance 7-12v

17:10-18:00 Rokkimuksut 2-6v

17:30-18:30 Tanssitähdet 7-12v

18:30-19:30 Latin tekniikka

4
5

14:00-15:00 Latin Cross,

15:00-16:00 Keho

16:00-17:30 Aikuisten Alkeet

+ Vie tapahtumat