Ladataan Tapahtumat

Tapahtumat - toukokuu 2019

Tapahtumat Search and Views Navigation

Calendar of Tapahtumat

Calendar of Tapahtumat
maanantai tiistai keskiviikko torstai perjantai lauantai sunnuntai
29
30
1
2

16:30-17:30 Tanssitähdet 7-12v

17:00-18:00 Jaakin ja Tiinan perustekniikka ryhmä

18:00-19:00 Jaakin ja Tiinan Latin ryhmä

19:00-20:00 Kilpa latin syventävä

3

15:30-16:20 Just Dance 7-12v

17:10-18:00 Rokkimuksut 2-6v

17:30-18:30 Tanssitähdet 7-12v

18:30-19:30 Latin tekniikka

4
5

14:00-15:00 Latin Cross,

15:00-16:00 Keho

16:00-17:30 Aikuisten Alkeet

6
7
8

7:30-8:30 Keho

16:30-17:30 Keho

16:30-17:30 Aikuisten Alkeet

17:30-18:30 Latin Cross,

Practice Vakio ohjattu

9

16:30-17:30 Tanssitähdet 7-12v

Kilpa 8-tanssiryhmä

Kilpa 10-tanssiryhmä

10

15:30-16:20 Just Dance 7-12v

17:10-18:00 Rokkimuksut 2-6v

17:30-18:30 Tanssitähdet 7-12v

18:30-19:30 Latin tekniikka

11
12

14:00-15:00 Latin Cross,

15:00-16:00 Keho

13
14
15

7:30-8:30 Keho

16:30-17:30 Keho

16:30-17:30 Aikuisten Alkeet

17:30-18:30 Latin Cross,

Practice Latin ohjattu

16

16:30-17:30 Tanssitähdet 7-12v

17:00-18:00 E-ryhmä

Kilpavakio Mika Jauhiainen

Kilpa vakio syventävä

17

15:30-16:20 Just Dance 7-12v

17:10-18:00 Rokkimuksut 2-6v

17:30-18:30 Tanssitähdet 7-12v

18:30-19:30 Latin tekniikka

18
19

14:00-15:00 Latin Cross,

15:00-16:00 Keho

16:00-17:30 Aikuisten Alkeet

20
21
22

7:30-8:30 Keho

16:30-17:30 Keho

16:30-17:30 Aikuisten Alkeet

17:30-18:30 Latin Cross,

Practice Vakio ohjattu

23

16:30-17:30 Tanssitähdet 7-12v

Kilpa 8-tanssiryhmä

Kilpa 10-tanssiryhmä

24

15:30-16:20 Just Dance 7-12v

17:10-18:00 Rokkimuksut 2-6v

17:30-18:30 Tanssitähdet 7-12v

18:30-19:30 Latin tekniikka

25
26

14:00-15:00 Latin Cross,

15:00-16:00 Keho

16:00-17:30 Aikuisten Alkeet

27
28
29

7:30-8:30 Keho

16:30-17:30 Keho

16:30-17:30 Aikuisten Alkeet

17:30-18:30 Latin Cross,

Practice latin ohjattu

30

16:30-17:30 Tanssitähdet 7-12v

Kilpa 8-tanssiryhmä

Kilpa 10-tanssiryhmä

Practice Vakio ohjattu

31

15:30-16:20 Just Dance 7-12v

17:10-18:00 Rokkimuksut 2-6v

17:30-18:30 Tanssitähdet 7-12v

18:30-19:30 Latin tekniikka

1
2

14:00-15:00 Latin Cross,

15:00-16:00 Keho

+ Vie tapahtumat