Ladataan Tapahtumat

Tapahtumat - syyskuu 2019

Tapahtumat Search and Views Navigation

Calendar of Tapahtumat

Calendar of Tapahtumat
maanantai tiistai keskiviikko torstai perjantai lauantai sunnuntai
26
27

17:00-18:00 Baletti alkeet

18:00-19:30 Baletti jatko

28

7:30-8:30 Keho

16:30-17:30 Keho

17:30-18:30 Latin Cross,

Practice ohjattu

29

Kilpa 8-tanssiryhmä

17:30-18:30 Aikuisten Alkeisryhmä

Kilpa 10-tanssiryhmä

30

16:30-17:30 Just Dance / Fortnite 7-12v

17:00-17:50 Rokkimuksut 2-6v

18:00-19:00 Tanssitähdet 7-12v

31
1

14:00-15:00 Latin Cross,

15:00-16:00 Keho

16:00-17:30 Aikuisten Alkeisryhmä

16:00-17:00 Latin tekniikka

2
3

17:00-18:00 Baletti alkeet

18:00-19:30 Baletti jatko

4

7:30-8:30 Keho

16:30-17:30 Keho

17:30-18:30 Latin Cross,

5

17:00-18:00 E-ryhmä

17:30-18:30 Aikuisten Alkeisryhmä

Kilpavakio Mika Jauhiainen

Kilpa vakio syventävä

6

16:30-17:30 Just Dance / Fortnite 7-12v

17:00-17:50 Rokkimuksut 2-6v

18:00-19:00 Tanssitähdet 7-12v

7
8

14:00-15:00 Latin Cross,

15:00-16:00 Keho

16:00-17:30 Aikuisten Alkeisryhmä

16:00-17:00 Latin tekniikka

9
10

17:00-18:00 Baletti alkeet

18:00-19:30 Baletti jatko

11

7:30-8:30 Keho

16:30-17:30 Keho

17:30-18:30 Latin Cross,

12

Kilpa 8-tanssiryhmä

17:30-18:30 Aikuisten Alkeisryhmä

Kilpa 10-tanssiryhmä

13

16:30-17:30 Just Dance / Fortnite 7-12v

17:00-17:50 Rokkimuksut 2-6v

18:00-19:00 Tanssitähdet 7-12v

14
15

14:00-15:00 Latin Cross,

15:00-16:00 Keho

16:00-17:30 Aikuisten Alkeisryhmä

16:00-17:00 Latin tekniikka

16
17

17:00-18:00 Baletti alkeet

18:00-19:30 Baletti jatko

18

7:30-8:30 Keho

16:30-17:30 Keho

17:30-18:30 Latin Cross,

19

Kilpa 8-tanssiryhmä

17:30-18:30 Aikuisten Alkeisryhmä

Kilpa 10-tanssiryhmä

20

16:30-17:30 Just Dance / Fortnite 7-12v

17:00-17:50 Rokkimuksut 2-6v

18:00-19:00 Tanssitähdet 7-12v

21
22

14:00-15:00 Latin Cross,

15:00-16:00 Keho

16:00-17:30 Aikuisten Alkeisryhmä

16:00-17:00 Latin tekniikka

23
24

17:00-18:00 Baletti alkeet

18:00-19:30 Baletti jatko

25

7:30-8:30 Keho

16:30-17:30 Keho

17:30-18:30 Latin Cross,

26

Kilpa 8-tanssiryhmä

17:30-18:30 Aikuisten Alkeisryhmä

Kilpa 10-tanssiryhmä

27

16:30-17:30 Just Dance / Fortnite 7-12v

17:00-17:50 Rokkimuksut 2-6v

18:00-19:00 Tanssitähdet 7-12v

28
29

14:00-15:00 Latin Cross,

15:00-16:00 Keho

16:00-17:30 Aikuisten Alkeisryhmä

16:00-17:00 Latin tekniikka

30
1
2
3

17:00-18:00 E-ryhmä

Kilpavakio Mika Jauhiainen

Kilpa vakio syventävä

4
5
6
+ Vie tapahtumat